21.08.2016

Адвокат із медичного права

Замовити юридичні послуги у сфері медицини

ВІД 990 грн.


Замовити послуги адвокатана юридичну допомогу у сфері медицини

Одним з напрямів діяльності нашого адвокатського бюро є юридична практика у сфері медицини. В сфері медицини наші фахівці пропонують широкий спектр послуг, якими можуть скористатися як медичні заклади та фахівці, постачальники медичного обладнання та виробів медичного призначення, так і пацієнти.

Серед послуг, які у нас найчастіше замовляють, в першу чергу, слід вказати такі як:
Наше адвокатське бюро має досвід по вирішенню так званої категорії «медичних справ», як цивільних, так і кримінальних. Даною категорією справ займається спеціаліст нашого бюро з вищою юридичною та вищою медичною освітою.

ПРАВОВА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ

Професійна юридична допомога у медичних справах включає в себе кваліфікований збір доказів щодо порушення прав пацієнта, а також захист його законних інтересів у суді, з притягненням до відповідальності медичного персоналу, прямо або побічно винного у скоєному. Фахівці Адвокатського бюро Зелінської готові знайти відповіді на будь-які питання, що виникли в такій специфічній і складній сфері, як медична, а при необхідності, і посприяти оперативному і повному розгляду справи в суді.

По суті справи, юрист з медичного права – це кваліфікований фахівець, що займається справами, які прямо або опосередковано пов’язані з медициною. Вартість послуг зазвичай залежить від складності справи. Слід також зазначити, що юрист з медичного права володіє особливими знаннями в медичному праві, а також в окремих частинах цивільного, кримінального та адміністративного, які тісно пов’язані з медичним.

Довести провину лікарів чи медичного закладу (лікарську недбалість або медичну помилку) – це справа, яка потребує спеціальних знань. Для вирішення складних медичних справ необхідних кваліфікований фахівець, наприклад, який зможе грамотно складати скарги і розіслати запити в різні медичні заклади. Якщо скарга буде юридично грамотно складена, питання можливо вирішити й в досудовому порядку, до того ж професійно оформлений запит повинен посприяти отриманню конкретної відповіді, що міститеме необхідні для справи відомості, які знаходяться у компетенції того чи іншого медичного закладу.

Зрозуміло, жоден судовий позов не зможе повернути або відновити здоров’я, втрачене в результаті лікарської недбалості або помилки. Але наші послуги у медичних справах зможуть посприяти отриманню гідної компенсації, необхідної на лікування і реабілітацію потерпілого, а у разі його смерті, для фінансової допомоги сім’ї, що залишилася, наприклад, з вини медиків без годувальника.

Фахівці нашого б`єднання можуть допомогти Вам отримати кваліфіковану консультацію та іншу юридичну допомогу по багатьом питанням, пов’язаним з медичним обслуговуванням і правами споживачів послуг і продукції у сфері медицини, фармації, індустрії краси та оздоровлення. Ми вважаємо, що основним завданням юристів в цій сфері діяльності є не організувати затяжний судовий процес, а знайти оптимальний спосіб компенсувати втрати потерпілим.

До сновних видів послуг для громадян з питань захисту їх прав та інтересів, відносяться:

  • правовий аналіз договірної та медичної документації при організації лікувально-діагностичного процесу;
  • організація незалежної судово-медичної експертизи, формулювання питань для судово-медичної експертизи;
  • захист прав і законних інтересів: представництво інтересів пацієнта в претензійних спорах (підготовка претензії, проведення переговорів з керівництвом лікувального закладу);
  • представництво інтересів пацієнта в судах всіх інстанцій та юрисдикцій при заподіянні шкоди здоров’ю, не якісному наданні медичних послуг тощо;
  • компенсація за неправильний діагноз та неправильне лікування при наданні медичної допомоги;
  • компенсація та притягнення до відповідальності за порушення лікарської таємниці (розголошення діагнозу);
  • стягнення з медичних установ матеріальної і моральної (немайнової) шкоди при заподіянні шкоди здоров’ю пацієнта;
  • представництво інтересів потерпілого на стадії порушення кримінальної справи, попередньому слідстві, кримінальному судочинстві.

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати реальну правову оцінку обґрунтованості своїх претензій до медичного або аптечного закладу, медика, підприємства сфери краси чи оздоровлення, а також оптимальні варіанти виходу з конфліктної ситуації. При необхідності, ми можемо представляти Ваші інтереси в контролюючих органах та судових інстанціях.


Замовити юридичні послуги у сфері медицини

ВІД 990 грн.

Замовити послуги адвокатана юридичну допомогу у сфері медицини


Інші послуги:


КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Надійний захист у кримніальних провадженнях

ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ

Консультації та супровід земельних справ

СІМЕЙНІ СПРАВИ ТА ПОДІЛ МАЙНА

Розлучення, аліменти, поділ майна, визнання батьківства

СУПРОВІД РЕСТОРАТОРІВ

Юридичний супровід бізнесу, розробка угод, кадри


ЦИВІЛЬНІ СПРАВИ

Досудове врегулювання спорів . Представництво у судах

СУПРОВІД ЛІКАРІВ ТА СТОМАТОЛОГІВ

аудит дозвільної та трудової документації, повний юридичний супровід та захист вашої клініки

СУПРОВІД ТУРФІРМ

розробка агентських і туристичних договорів, робота з претензіями та ін.

НЕТИПОВІ ДОГОВОРИ

Розробка складних угод, уступки майнових прав та ін.

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю