21.08.2016

Адвокат з сімейного права

Замовити юридичний супровід Ваших сімейних справ:

ВІД 590 грн.

 


Замовити послуги адвокатаз сімейних справ

Сімейний адвокат – це різновид адвокатської допомоги, яка, пов’язана з особливістю спорів та правових питань, що виникають у сфері сімейного права. Особливість такої допомоги полягає в тому, що в одній сім’ї може виникнути відразу кілька сімейних спорів або юридичних питань, що потребують вирішення.

Питання сімейного права врегульовані Сімейним кодексом України.

Основним предметом розгляду спорів з сімейного права є шлюб.

ІШлюб – одна з основних категорій сімейного права. Саме після укладення шлюбу починає людина створення своєї власної сім’ї. І з цього моменту ми можемо з упевненістю сказати про те, що в дію вступають норми сімейного права. Такі норми – норми сімейного законодавства кодифіковано містяться в Сімейному кодексі України. Тому, основним поняттям сімейного права є шлюб. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Проживання однією сім’єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов’язків подружжя, але фактичне перебування в сімейних (шлюбних) відносинах прирівнюється до зареєстрованого шлюбу у випадках поділу майна.

Про те, хто такий сімейний адвокат, більшість з наших громадян знає, на жаль, тільки із закордонних фільмів та серіалів, де багатий і впливовий чоловік по будь-якому питанню консультується з адвокатом по сімейних справах або сімейним адвокатом. Але особиста юридична консультація з сімейних питань – це зовсім НЕ прерогатива забезпечених бізнесменів і політиків.

Для Західного світу мати людину, яка зможе в будь-який час доби проконсультувати по сімейному праву та з інших сімейних питань, – це норма.

Ми переймаємо багато європейських та американських звичок – звичка відвідувати одні й ті ж зручні для нас місця, відвідувати одного перукаря або один і той же спортклуб, але рідко ми довіряємо справи сімейному адвокату.

У нас ще не склалося звички довіряти всі свої питання, пов’язані з правовою діяльністю, одній людині.

У разі необхідності, не маючи свого сімейного адвоката, ми змушені довіряти всі свої справи і таємниці незнайомій людині, в той час як сімейні питання це педантична і особиста сфера життя.

Навіщо потрібен сімейний адвокат.

Взагалі, для багатьох з нас адвокат або юрист – це та людина, до якої звертаються у крайньому випадку і в останню чергу. Хоча багатьох проблем можна було б уникнути, якщо вчасно отримати консультації адвоката по сімейних справах.

Деякі речі, які людина вважає побутовими і не вимагають юридичного втручання, такими не є. Наприклад, ви затопили квартиру знизу. Маючи сімейного адвоката, можна було б проконсультуватися і спланувати те, як вести себе в даній ситуації. Вирішуючи проблему самостійно, ви ризикуєте не тільки довести справу до суду, але й, наприклад, стати жертвою шантажу і здирництва з боку сусідів. Допомога адвоката з сімейного права у свою чергу зможе дати вам цінні поради, а також взяти участь у досудових спорах, якщо це необхідно.

Для чого, власне, потрібен адвокат по сімейних справах? По-перше, він зможе вирішити за вас всі насущні питання, де можуть знадобитися юридичні консультації. Після підписання доручення адвокату, він зможе стати вашим повноправним законним представником, а також надати будь-яку юридичну допомогу в будь-який час доби і будь-який день тижня.

Які справи можна довірити сімейному адвокату – будь сімейні питання від представлення ваших інтересів на зборах членів ОСББ, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів, та багато іншого аж до захисту у кримінальних справах, якщо такі загрожують одному з його підопічних (допомогу одному з перерахованих у договорі членів сім’ї). Іншими словами, послуги сімейного адвоката можуть можуть бути досить різноманітні.

Адвокату по сімейних справах також можна зателефонувати, також, в разі потрапляння в ДТП. Він приїде на місце зіткнення, проконсультує вас і грамотно вирішить ряд питань, а також переконається у правильності складання протоколу та надасть іншу необхідну допомогу. У випадках інших зіткнень з правоохоронними органами (наприклад, якщо вас затримали співробітники міліції) ви також вправі вимагати, щоб до вас прибув сімейний адвокат.

Своєму сімейному адвокату також слід довірити укладання договорів на покупку або продаж нерухомості. Хороші адвокати по сімейних справах перевірять сумлінність покупця / продавця, а також проконсультують з приводу ризиків складання договору, щоб уникнути вивертів і фактів шахрайства з боку вашого покупця / продавця. Адвокат по сімейних питаннях вправі вирішувати всі сімейні спори, з вашого дозволу і у ваших інтересах.

Відповідно із сімейним правом, адвокат по сімейним спорам також вирішить суперечки, що виникають всередині сім’ї (питання про право на спадщину, шлюборозлучний процес і т. д.). Завдяки грамотному поводженню вашого особистого адвоката багато сімейні спори можна закінчити, не доводячи їх до суду.

Адвоката наймають не тільки для вирішення сімейних спорів, а й для приведення сімейної документації в порядок. Наприклад, з його допомогою можна відновити втрачені документи і т. п. Він також вирішує будь-які сімейні питання, пов’язані зі складанням документів.

Пам’ятайте про те, що якщо вам потрібна консультація адвоката по сімейних справах у Львові – Ви можете звернутись до нас.

Замовити послуги адвокатаз сімейних справ

Консультації сімейного адвоката.

Своєчасний, грамотний юридичний супровід, в змозі запобігти можливість виникнення проблем. У цьому і полягає завдання сімейного адвоката: консультації та забезпечення юридичної безпеки свого довірителя та його родини. Сімейний адвокат повинен не просто представляти і захищати інтереси довірителя і членів його сім’ї в той момент, коли виникла така необхідність, але і заздалегідь застерегти їх від негативних наслідків будь-яких необдуманих дій.

Але багато хто соромиться присвячувати сімейного адвоката в проблеми свого приватного життя, вважаючи, що той може їх засудити. Але для адвоката рішення чужих проблем, виправлення чужих помилок, включаючи захист осіб, що скоїли злочини – це робота. Точно так як для лікаря – лікування хвороби. При виконанні своєї роботи, адвоката цікавить юридична, а не моральна сторона справи.

Невипадково у адвоката з сімейних питань є й інше найменування – “повірений”, людина, якій повіряють свої таємниці і конфіденційні справи. При цьому довіритель завжди може бути впевнений: «повірений» збереже його таємницю.

Чим може допомогти сімейний адвокат?

Надана юридична допомога сімейного адвоката за договором «сімейний адвокат» передбачає доручення адвокату ведення справ для осіб, перерахованих у договорі.

На ім’я адвоката оформлюється довіреність загального характеру і довірителю достатньо зателефонувати своєму адвокатові, щоб він виконав в якості повіреного відповідне доручення.

Адвокат по сімейних справах може подати від імені довірителя і отримати документи в якій-небудь установі, представити інтереси на загальних зборах членів ОСБ, або в ЖЕКу, на засіданні органу опіки та піклування або житлової комісії.

Адвокат, за вашим дорученням може зайнятися питаннями купівлі або продажу нерухомості, здачі її в оренду, оформленням перепланування житлового приміщення.

У випадку ДТП адвокат виїде до Вас на місце аварії, надасть необхідну юридичну допомогу чи дасть потрібну пораду.

Якщо Вас затримали співробітники правоохоронних органів, у Вас є повне право вимагати виклику вашого сімейного адвоката.

Сімейний адвокат допоможе привести в належний стан юридичні документи Вашої родини: розробить шлюбний договір, відновить через суд або за запитом втрачені документи, здійснить юридичний супровід укладення договорів страхування, навчання дитини, трудового договору, дасть пораду як краще оформити придбану нерухомість і т.п .

На жаль, дуже багатьом сім’ям доводиться зіштовхуватися з такими неприємними ситуаціями, як розлучення, розподіл майна нажитого подружжям у шлюбі, позбавлення батьківських прав та ін. У цих випадках звертаються до сімейного адвоката, тобто адвоката, що спеціалізується на сімейних справах і на сімейному праві. Послуги сімейного адвоката можуть знадобитися не тільки подружжю, які проводять розподіл майна при розлученні, але також і матерям і батькам, які вирішують спори про усиновлення, позбавлення батьківських прав, встановлення справжнього батьківства / материнства, бажають провести стягнення аліментів, при відступленні від принципу рівності частин при розділі майна та ін.

Адвокат по сімейних спорах (сімейний адвокат) допоможе, також, у таких справах:

– Розірвання шлюбу в суді (розлучення);
– Визнання шлюбу недійсним;
– Поділ майна подружжя, в тому числі з відступленням від принципу рівності часток подружжя;
– Зміна шлюбного договору;
– Розірвання шлюбного договору;
– Визнання недійсним шлюбного договору;
– Встановлення батьківства;
– Оспорювання батьківства (материнства);
– Спори, пов’язані з вихованням дитини, в тому числі:
– Спори про місце проживання дитини при роздільному проживанні батьків;
– Щодо здійснення батьківських прав батьком, які проживають окремо від дитини;
– Про усунення перешкод до спілкування з дитиною його близьких родичів;
– Про повернення батькам дитини, утримуваного не на підставі закону чи судового рішення;
– Про повернення опікунам (піклувальникам) підопічного від будь-яких осіб, що утримують у себе дитину без законних підстав;
– Про повернення приймального батькові дитини, утримуваного іншими особами не на підставі закону чи судового рішення;
– Про позбавлення батьківських прав;
– Про відновлення в батьківських правах;
– Про обмеження батьківських прав;
– Про скасування обмеження батьківських прав;
– Стягнення аліментів;
– Стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей у відсотках від усіх видів доходів (у тому числі від одержуваних їм дивідендів);
– Стягнення аліментів на утримання дітей у твердій грошовій сумі;
– Стягнення аліментів на утримання непрацездатних членів сім’ї, батьків, чоловіка;
– Зменшення розміру та звільнення від сплати стягуваних аліментів.
– Справи про усиновлення (удочеріння) дітей;
– Про визнання громадянина безвісно відсутнім або про оголошення громадянина померлим;
– Про обмеження дієздатності громадянина, який внаслідок зловживання спиртними напоями або наркотичними засобами ставить свою сім’ю в тяжке матеріальне становище;
– Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, таких як:
– Факту родинних відносин,
– Факту перебування на утриманні громадянина;
– Факту реєстрації народження, усиновлення (удочеріння), шлюбу, розірвання шлюбу, смерті;
– Факту визнання батьківства; факту смерті в певний час і за певних обставин у разі відмови органів реєстрації актів громадянського стану в реєстрації смерті;
– Інших фактів, що мають юридичне значення.

Про особливості ведення даних справ читайте в інших розділах нашого сайту.

За більш детальною інформацією про юридичні послуги в галузі сімейного права звертайтеся по телефону, будемо раді Вам допомогти.

І не забувайте! У багатьох випадках Ваші витрати на послуги сімейного адвоката можуть бути відшкодовані за рахунок Відповідача!


Замовити послуги адвокатаз сімейних справ

Інші послуги:


КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Надійний захист у кримніальних провадженнях

ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ

Консультації та супровід земельних справ

СІМЕЙНІ СПРАВИ ТА ПОДІЛ МАЙНА

Розлучення, аліменти, поділ майна, визнання батьківства

СУПРОВІД РЕСТОРАТОРІВ

Юридичний супровід бізнесу, розробка угод, кадри


ЦИВІЛЬНІ СПРАВИ

Досудове врегулювання спорів . Представництво у судах

СУПРОВІД ЛІКАРІВ ТА СТОМАТОЛОГІВ

аудит дозвільної та трудової документації, повний юридичний супровід та захист вашої клініки

СУПРОВІД ТУРФІРМ

розробка агентських і туристичних договорів, робота з претензіями та ін.

НЕТИПОВІ ДОГОВОРИ

Розробка складних угод, уступки майнових прав та ін.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю