Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Чекаємо нову хвилю “колекторів” та “узаконених вимагачів”?

адвокат С.В. Зелінська

246 депутатів, проголосували без обговорення новий Закон, що запроваджує діяльність приватних виконавців, які зможуть працювати, маючи такі самі повноваження, що й державні виконавці.

Такі новини зявились в мережі й мережах засобів масової інформації.

Як я і передбачала, одразу ж зявилось багато маніпуляцій даною темою, орієнтованих на непідкованих у юриспруденції громадян: “Колектори повертаються!”, “Легалізували рекет 90-х” тощо. Так, ці страшилки частково мають право на життя, однак лише якщо люди самі будуть розуміти закон в міру свого страху, а не юридичних аспектів.

Що ж насправді зміниться з приходом цього Закону?!
В правовому полі, нічого не зміниться, оскільки аналізуючи статті даного Закону, можна побачити, що він лише дозволяє ліцензованим належним чином приватним підприємствам чи особам, виконувати функції державної виконавчої служби, за відповідну винагороду. При цьому вони не отримали більше повноважень, ніж мала виконавча служба раніше. Тобто, наслідків від їх діяльності в юридичному аспекті не буде жодних!
Приватним виконавцям ніхто не дозволив з бітами приходити до Вас додому, їм не дозволено вивозити Вас у ліс, чи силою забирати Ваше майно. За такі дії вони звичайно будуть нести передбачену Законом відповідальність…. у правовій Державі!
А в Україні? Як зможуть зловживати цим Законом на практиці?!
А зловживати зможуть, і це безперечний факт.
По-перше, буде відбуватись та поширюватись серед населення підміна понять! Почнуть зявлятись нові коллекторські фірми (можливо вони будуть себе вже називати не коллекторами, а наприклад якоюсь “асоціацією виконавців” або “служба виконавчих стягнень” тощо, тобто в своїй назві такі фірми будуть містити страшне слово “виконавець або стягувач” або щось на зразок, що прямо не заборонено законом, однак звучить дуже близько до терміну “Приватний Виконавець”. Далі, маючи який агентський договір з банком, або кредитною установою, про інформування клієнтів про вчасність та сумму виплат за кредитом, вони будуть телефонувати боржникам, та малювати по телефону страшні картини про страшне майбутнє.
На мою думку, саме поява таких агенств, або фірм які будуть купляти борги за договорами цесії, і є негативним, але передбачуваним наслідком прийняття даного закону. Такі фірми будуть вводити людей в оману, і останні думаючи що це і є ті самі страшні “Приватні виконавці”, будуть добровільно віддавати своє майно, яке не факт що піде на погашення того самого боргу. Аналогічне явище спостерігалось і частково спостерігається і зараз у Російській Федерації – в мережі Ютуб, є масса відео на дану тему.
Як людям себе захистити від таких зловживань, та підміни понять?
В першу чергу люди повинні розуміти, що неважливо який Виконавець телефонує чи дзвонить у двері – Приватний чи Державний. Будь-який виконавець повинен мати РІШЕННЯ СУДУ ТА СУДОВИЙ НАКАЗ, а також постанову, у якій зазначено у який спосіб повинно проводитись стягнення. Будь-які дзвінки, із попередженням, про судову тяганину, про негативні наслідки тощо, є незаконними, а тому мають ігноруватись населенням.
Якщо у Вас є заборгованість, але не відбувався ще судовий процес, і ви не були повідомлені належним чином (рекомендованим листом з описом) про видачу судом стосовно вас Судового Наказу, то ви не маєте нікому і нічого давати. У випадку ж коли вам не було повідомлено, про винесення судом Судового Наказу у Наказовому провадженні, ви маєте право звернутись до суду із поновленням строків оскарження Судового Наказу, і після поновлення строків, ви можете скасувати даний наказ і далі Ваш спір з банком буде відбуватись у позивному провадженні.
Отже ні в якому разі, коли Вам телефонують різноманітні “служби виконання” тощо, не спілкуйтеся з ними. Можете звернутись до юристів, та поставити переадресацію на номер Вашого юриста, щоб спеціаліст поспілкувався з таким “виконавцем” та зясував, чи дійсно ви щось винні, чи це дзвонять шахраї, а також порадив вам як уникнути дій виконавчої служби та добитися надання Вам кредитних канікул, та реструктуризації кредиту.
Ви можете також звернутись і до мене. З 1 червня до 31 серпня 2016 року, щопятниці з 13:00 до 18:00 наше бюро надає безкоштовні консультації з будь-яких юридичних питань. Ви можете зателефонувати в цей період та отримати безкоштовну юридичну консультацію. Нажаль ми маєемо багато клієнтів, яких необхідно обслуговувати, тому не можемо надавати безкоштовну допомогу населенню щоденно. Тому ми обрали час, коли можемо надавати допомогу на безоплатній основі. Також ми можемо взяти на себе ваші телефонні розмови з коллекторами та іншими особами, які намагаються Вас примусити до вчинення якихось дій. Літом на послугу діє суттєва знижка.
Будьте уважні, та знайте свої права.
З повагою,
адвокат Зелінська С.В.

0

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю