21.08.2016

Депозитарій документів та договорів

Замовити послугу “зберігання документів”

ВІД 100 грн.


Замовити послугузберігання документів у депозитарії

Адвокатське бюро Зелінської надає послуги для фізичних та юридичних осіб із зберігання та депонування документів, зокрема примірників укладених договорів, та інших документів недержавного зразка (рукописи, бланки, дозвільні документи тощо)*.

Така пропозиція може бути цікавою для приватних підприємців, які провадять свою діяльність без використання офісного приміщення із сейфом.

Зберігання в домашній шухляді документів, не є надійним, оскільки документи можуть загубитись, ви можете забути де їх поклали, тощо. При замовленні послуги, ваші документи будуть зберігатись у нашому депозитарії, і ви в будь-який час зможете отримати їх на вимогу.***

Вартість послуги:

100 грн. за місяць зберігання**

* на зберігання не приймаються документи виконані на бланках державного зразка, охоронювані чинним законодавством (паспорт, свідоцтво про народження, тощо).

**вартість послуги може змінюватись в залежності від обсягу та складності договору. Детальніші ціни на послуги ви можете дізнатись у нашому прайс-листі. Ціна вказана за умови замовлення, та передоплати послуги не менше 6 місяців. У випадку подальшого зберігання документів, та неоплати клієнтом зберігання у депозитарії, документи не знищуються а продовжують зберігатись, але повертаються клієнту після повної оплати усього терміну зберігання, за тарифом зазначеним у договорі про зберігання документів. Тариф зазначений у договорі не підлягає зміні. При розрахунку індекс інфляції не враховується.

*** адвокатське бюро, беручи на зберігання документи не несе відповідальність за їх зміст та законність. Усю відповідальність за зміст та законність документів та інформації наданої у депозитарій несе клієнт.

Документи передаються у депозитарій, після підписання усіх необхідних документів та договору, згідно чинного законодавства. При передачі документів складається акт прийому-передачі із повним переліком наданих на зберігання документів.


Замовити послугузберігання документів у депозитарії

Інші послуги:


КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Надійний захист у кримніальних провадженнях

ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ

Консультації та супровід земельних справ

СІМЕЙНІ СПРАВИ ТА ПОДІЛ МАЙНА

Розлучення, аліменти, поділ майна, визнання батьківства

СУПРОВІД РЕСТОРАТОРІВ

Юридичний супровід бізнесу, розробка угод, кадри


ЦИВІЛЬНІ СПРАВИ

Досудове врегулювання спорів . Представництво у судах

СУПРОВІД ЛІКАРІВ ТА СТОМАТОЛОГІВ

аудит дозвільної та трудової документації, повний юридичний супровід та захист вашої клініки

СУПРОВІД ТУРФІРМ

розробка агентських і туристичних договорів, робота з претензіями та ін.

НЕТИПОВІ ДОГОВОРИ

Розробка складних угод, уступки майнових прав та ін.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю