21.08.2016

Депозитарій документів та договорів

Замовити послугу “зберігання документів”

ВІД 100 грн.


Замовити послугузберігання документів у депозитарії

Адвокатське бюро Зелінської надає послуги для фізичних та юридичних осіб із зберігання та депонування документів, зокрема примірників укладених договорів, та інших документів недержавного зразка (рукописи, бланки, дозвільні документи тощо)*.

Така пропозиція може бути цікавою для приватних підприємців, які провадять свою діяльність без використання офісного приміщення із сейфом.

Зберігання в домашній шухляді документів, не є надійним, оскільки документи можуть загубитись, ви можете забути де їх поклали, тощо. При замовленні послуги, ваші документи будуть зберігатись у нашому депозитарії, і ви в будь-який час зможете отримати їх на вимогу.***

Вартість послуги:

100 грн. за місяць зберігання**

* на зберігання не приймаються документи виконані на бланках державного зразка, охоронювані чинним законодавством (паспорт, свідоцтво про народження, тощо).

**вартість послуги може змінюватись в залежності від обсягу та складності договору. Детальніші ціни на послуги ви можете дізнатись у нашому прайс-листі. Ціна вказана за умови замовлення, та передоплати послуги не менше 6 місяців. У випадку подальшого зберігання документів, та неоплати клієнтом зберігання у депозитарії, документи не знищуються а продовжують зберігатись, але повертаються клієнту після повної оплати усього терміну зберігання, за тарифом зазначеним у договорі про зберігання документів. Тариф зазначений у договорі не підлягає зміні. При розрахунку індекс інфляції не враховується.

*** адвокатське бюро, беручи на зберігання документи не несе відповідальність за їх зміст та законність. Усю відповідальність за зміст та законність документів та інформації наданої у депозитарій несе клієнт.

Документи передаються у депозитарій, після підписання усіх необхідних документів та договору, згідно чинного законодавства. При передачі документів складається акт прийому-передачі із повним переліком наданих на зберігання документів.


Замовити послугузберігання документів у депозитарії

Інші послуги:


Go to Захист у кримінальних провадженнях

Захист у кримінальних провадженнях

Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

Go to Консультації із земельного права

Консультації із земельного права

Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

Go to Послуги сімейного адвоката

Послуги сімейного адвоката

Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

Go to Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.


Go to Послуги юристів з цивільного права

Послуги юристів з цивільного права

Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

Go to Послуги у сфері медичного права

Послуги у сфері медичного права

Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

Go to Складання нетипових договорів

Складання нетипових договорів

Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю