09.11.2016

Наші клієнти та партнери

Ми завжди раді тривалій та продуктивній співпраці з партнерами та постійними клієнтами.


Міжнародна будівельна компанія “MTU Onsite energy”


MTU Onsite Energy offers more than products, services, engineering, and technology. Our power brand values provide orientation to our worldwide network of employees, customers, and partners. By taking a clear position we are offering a promise which can be measured at any time. This is the basis for a culture in which quality and performance are consistently demanded and enhanced. For us this is the driving force for maintaining our claim to leadership


перейти на сайт компанії MTU Onsite Energyhttp://www.mtuonsiteenergy.com/


Найбільший у західній Україні туроператор з власним автобусним парком "Гал-Круїз"


Туристичний оператор "Гал-круїз" пропонує незабутні автобусні тури до Європи. Париж, Відень, Прага, Амстердам, Барселона та багато інших країн. Гнучка цінова політика, якісне обслуговування, та співпраця із перевіреними роками готелями, гідами та перевізниками. Гал-круїз володіє власним автопарком, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам недорогі та якісні тури до Європи та країн Світу. Ви можете також придбати у нас паломницькі та туристичні тури до Ізраїлю, путівки на найкращі гірськолижні курорти та закордонні дитячі табори.


перейти на сайт туроператора "Гал-Круїз"http://www.gal-cruise.com.ua/


Агентство з працевлаштування за кордоном "Gal-Jobs"


Компанія Gal-Jobs має досвід на ринку міжнародних програм та зарубіжного працевлаштування. Ми займаємося організацією міжнародних студентських стажувань, а також надаємо тимчасову і постійну роботу за кордоном. Серед наших пропозицій є різні програми працевлаштування за кордоном для фахівців різних сфер діяльності: туризм, готельний і ресторанний бізнес, індустрія розваг і торгівлі, сільське господарство та ін.


перейти на сайт компанії "Gal-Jobs"http://gal-jobs.com.ua/


Гастро-паб "Пирогова хата" - філіал мережі закладів, до якої входять також ресторан "Багратіоні" та нічний клуб "Ренесанс"


Заклад громадського харчування, який змінює свій формат. Колектив гастро-пабу хоче стати для вас друзями, до яких можна прийти й відпочити, смачно поїсти та випити щось цікаве. Тому вони стараються, щоб зміни відповідали вашим вподобанням й просять вас бути активними: залишати відгуки, ділитись своїми враженнями.


перейти на сторінку гастропабу "Пирогова хата"https://www.facebook.com/pirogovaxata/

Медіа-група "SUPER-Львів" - Журнал SUPER.Lviv - журнал який хочеться читати!


МЕДІАГРУПА «Super.Lviv» це креативна команда професіоналів із досвідом просування рекламних продуктів з 2000 року. (Один із успішних наших проектів – масова безкоштовна газета «Наше місто» з найбільшим реальним! тиражем серед безкоштовних видань України (окрім Києва) – 231 тисяча примірників)


перейти на сторінку МЕДІАГРУПИ «Super.Lviv»https://www.facebook.com/e.lviv.ua


"Vikont-consulting" Незалежна експертна оцінка.


Компанія "Vicont-consulting" це швидка та якісна експертна оцінка вашої нерухомості.


 написати листа у "Vicont-consulting"mailto:ocenka.lvov@gmail.com


Ресторан «Ностальгія».


Компанія "Vicont-consulting" Ресторан «Ностальгія» знаходиться в центрі Львова – це класичний європейський інтер’єр, меню з великим вибором різноманітних страв, помірні ціни, великий літній майданчик із зручними плетеними кріслами, привітний персонал, смачні страви – і це все не повний перелік переваг ресторану «Ностальгія».


 написати листа у "Ресторан "Ностальгія"http://restaurant-nostalgy.virtual.ua


Медична практика "Яворська-Войтович" за принципами холістичної медицини


Концепція холізму сприймає всесвіт та все живе, що його заселяє, як єдину неподільну систему.
Звідси й ключові переваги, які має холістична медицина:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю