Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

В Україні спрощено порядок працевлаштування та отримання права на проживання для іноземців

У травні цього року Рада прийняла закон про спрощення процедури видачі іноземцям дозволу на роботу і посвідку на проживання в Україні. Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін до правил працевлаштування та тимчасового проживання іноземців)” вже був підписаний Президентом.

Таким чином, іноземці-акціонери і власники частки з істотною участю в статутному капіталі господарських товариств в Україні відтепер мають право отримувати посвідку на проживання в Україні.

Також законом скасовується реєстрація іноземних інвестицій, її замінили формальним інформуванням для ведення державної статистики.

Крім того, були врегульовані аспекти оформлення дозволу на застосування праці іноземних громадян. В результаті було спрощено залучення іноземних менеджерів і іноземних кваліфікованих працівників, що необхідно на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні.

Також, відповідно до закону, іноземним бізнесменам, які мають значну частку у українських підприємствах, але не працевлаштовані на них, передбачається видача дозволів на проживання в Україні. Це дозволить підприємцям проводити в країні достатньо часу для контролю за діяльністю підприємств.

Так, тепер для отримання дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства роботодавець повинен подати до уповноваженого органу такі документи:

1) заяву за формою, визначеною Кабміном, в якій підтверджує, що посада іноземця не пов’язана з належністю до громадянства України і не потребують надання допуску до держтаємниці, що передбачено законодавством України;

2) копії паспорта іноземця з особистими даними, а також переклад на українську мову, завірений в установленому порядку;

3) кольорову фотографію особи (3,5×4,5 см);

4) додаткові документи, в залежності від категорій іноземних найманих працівників, визначені законодавством.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю