21.08.2016

Юридична допомога у митних питаннях

Замовити юридичні послуги у сфері митного права

ВІД 990 грн.


Замовити послуги адвокатаз митних питань

У відповідності до Митного кодексу України – Порушення митних правил є адміністративним правопорушенням і визначається як протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений Митним кодексом та іншими актами порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред’явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів законодавством, і за які передбачена адміністративна відповідальність (ст. 458 Митного кодексу).

Відповідальність за порушення митних правил може бути у вигляді:

  • попередження
  • штрафу
  • конфіскації товарів, транспортних засобів та грошей.

Одним з таких порушень є порушення порядку проходження митного контролю, а саме проходження «зеленого коридору» без декларування перевищеної норми переміщення через кордон, тобто коштів більше за 10 000 тис. Дол.
Таке порушення тягне накладення на особу штрафу у розмірі 1700 грн. з конфіскацією грошей.

Недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через кордон тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 % вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією товарів.

Відповідальність за таки порушення є не співмірною з діями порушника. Адже особа не завдала державі збитків, вона лише не задекларувала товар або кошти.
Митні органи в таких справам діють формально, виконуючи «державне замовлення» отримати в казну держави конфісковані кошти. При цьому, порушують права таких громадян на представлення їх інтересів адвокатом, присутність понятих при вилученні коштів та свідків при складанні протоколів.

Як показує судова практика таких спорів багато, і суди також формально ставляться до розгляду таких справ. Тому в суді необхідно звернути увагу на докази, які спростують Ваші порушення, доведуть неправомірні дії митних органів, встановлять виняткові обставини.

Тому якщо Ви бажаєте виграти справу в суді не намагайтесь вирішити її самотужки – своєчасно зверніться до кваліфікованого адвоката.

Наші адвокати мають досвід у вирішенні митних спорів, захисту інтересів громадян та юридичних осіб в суді, оскарження дій митних органів. Мають багатий досвід виграних справ у спорах з митницею.

Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію з митних спорів. Детально проаналізують Вашу ситуацію, вивчать документи, оцінять дії митних органів при складанні протоколу, знайдуть оптимальний варіант вирішення справи на Вашу користь.
Зберуть та представлять докази в суді, спростують доводи митних органів, захистять Ваші права та інтереси в суді першої та апеляційної інстанції.


Замовити послуги адвокатаз митних питань

Інші послуги:


Go to Захист у кримінальних провадженнях

Захист у кримінальних провадженнях

Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

Go to Консультації із земельного права

Консультації із земельного права

Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

Go to Послуги сімейного адвоката

Послуги сімейного адвоката

Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

Go to Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.


Go to Послуги юристів з цивільного права

Послуги юристів з цивільного права

Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

Go to Послуги у сфері медичного права

Послуги у сфері медичного права

Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

Go to Складання нетипових договорів

Складання нетипових договорів

Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю