21.08.2016

Юридична допомога у митних питаннях

Замовити юридичні послуги у сфері митного права

ВІД 990 грн.


Замовити послуги адвокатаз митних питань

У відповідності до Митного кодексу України – Порушення митних правил є адміністративним правопорушенням і визначається як протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений Митним кодексом та іншими актами порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред’явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів законодавством, і за які передбачена адміністративна відповідальність (ст. 458 Митного кодексу).

Відповідальність за порушення митних правил може бути у вигляді:

  • попередження
  • штрафу
  • конфіскації товарів, транспортних засобів та грошей.

Одним з таких порушень є порушення порядку проходження митного контролю, а саме проходження «зеленого коридору» без декларування перевищеної норми переміщення через кордон, тобто коштів більше за 10 000 тис. Дол.
Таке порушення тягне накладення на особу штрафу у розмірі 1700 грн. з конфіскацією грошей.

Недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через кордон тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 % вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією товарів.

Відповідальність за таки порушення є не співмірною з діями порушника. Адже особа не завдала державі збитків, вона лише не задекларувала товар або кошти.
Митні органи в таких справам діють формально, виконуючи «державне замовлення» отримати в казну держави конфісковані кошти. При цьому, порушують права таких громадян на представлення їх інтересів адвокатом, присутність понятих при вилученні коштів та свідків при складанні протоколів.

Як показує судова практика таких спорів багато, і суди також формально ставляться до розгляду таких справ. Тому в суді необхідно звернути увагу на докази, які спростують Ваші порушення, доведуть неправомірні дії митних органів, встановлять виняткові обставини.

Тому якщо Ви бажаєте виграти справу в суді не намагайтесь вирішити її самотужки – своєчасно зверніться до кваліфікованого адвоката.

Наші адвокати мають досвід у вирішенні митних спорів, захисту інтересів громадян та юридичних осіб в суді, оскарження дій митних органів. Мають багатий досвід виграних справ у спорах з митницею.

Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію з митних спорів. Детально проаналізують Вашу ситуацію, вивчать документи, оцінять дії митних органів при складанні протоколу, знайдуть оптимальний варіант вирішення справи на Вашу користь.
Зберуть та представлять докази в суді, спростують доводи митних органів, захистять Ваші права та інтереси в суді першої та апеляційної інстанції.


Замовити послуги адвокатаз митних питань

Інші послуги:


КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Надійний захист у кримніальних провадженнях

ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ

Консультації та супровід земельних справ

СІМЕЙНІ СПРАВИ ТА ПОДІЛ МАЙНА

Розлучення, аліменти, поділ майна, визнання батьківства

СУПРОВІД РЕСТОРАТОРІВ

Юридичний супровід бізнесу, розробка угод, кадри


ЦИВІЛЬНІ СПРАВИ

Досудове врегулювання спорів . Представництво у судах

СУПРОВІД ЛІКАРІВ ТА СТОМАТОЛОГІВ

аудит дозвільної та трудової документації, повний юридичний супровід та захист вашої клініки

СУПРОВІД ТУРФІРМ

розробка агентських і туристичних договорів, робота з претензіями та ін.

НЕТИПОВІ ДОГОВОРИ

Розробка складних угод, уступки майнових прав та ін.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю