21.08.2016

Юридичні консультації з земельного права

Замовити юридичний супровід та консультації у сфері земельного права

ВІД 490 грн.


Отримати консультацію та юридичний супровідпри оформленні документів на землю

Громадянина, підприємця або компанію, яка планує використовувати земельну ділянку для ведення господарства або бізнесу в Україні, чекає низка типових проблем – від вибору місця до оформлення документів. І консультації з земельних питань від професіоналів даної сфери допоможуть значно скоротити Ваш час і витрати, а ще важливіше – знизити ризики, які практично неминучі у разі самостійних пошуків рішення.
Земельне право охоплює цілу галузь права, яка регулює відносини щодо використання та охорони земельних ресурсів. Земельні відносини, які виникають, існують і змінюються під впливом людей – становлять предмет земельного права. Тобто, земельне право регулює різні відносини, які стосуються землі, її правового режиму. При цьому враховуються господарські, соціальні та інші її функції. Таким чином, земля є певним територіальним базисом, як площа або територія, на якій розміщуються виробничі об’єкти, будівлі і споруди.
Як господарський об’єкт, будь-яка земельна ділянка бере участь у відносинах, які регулюються різними галузями права: лісовим, господарським, цивільним, трудовим і, безпосередньо, земельним правом. Земельне законодавство України на сьогоднішній день містить більш ніж 500 нормативних актів і 53 закони, які, до того ж, постійно змінюються – набирають чинності або скасовуються, не кажучи вже про усталену практику, яка, на жаль, не завжди узгоджується із законами…


Звернувшись за консультаціями та юридичним супроводом із земельних питань до Адвокатського бюро Зелінської, ви зможете швидко отримати відповіді на такі поширені питання:
– Які документи необхідно підготувати, оформити, чи виробити;
– Яка існує практика вирішення подібних питань;
– Які ризики існують або можуть з’явитися;
– Яке законодавство регламентує дане питання;
– Яка передбачена відповідальність, у випадку недотримання вимог чинного законодавства у земельних питаннях;
– Як отримати бажаний результат у законний спосіб;
– Землеустрою та державного земельного кадастру;
– Правовідносин земель сільськогосподарського призначення;
– Прав і обов’язків власників земельних ділянок;
– Захисту прав на землю та розгляд земельних спорів;

– Оформлення оренди, одержання сервітуту;
– Оформлення державного акту на земельну ділянку;
– Оформлення права власності на землю та багато іншого.
– Та інші відповіді на будь-які питання що стосуються оформлення земельної ділянки,
зміни її цільового чи функціонального призначення, можливості забудови, тощо.


Юридичні консультації в галузі земельного права допоможуть розкрити правову сторону операцій з такого виду власністю, як земля, допоможуть правильно оформити купівлю-продаж об’єктів нерухомості, укласти договір оренди на найбільш вигідних умовах, а також вирішити більш складні питання.

Звертайтесь за консультацією до Адвокатського бюро Зелінської, адже у нас великий досвід роботи у сфері земельного права!


Отримати консультацію та юридичний супровідпри оформленні документів на землю

Інші послуги:

Go to Захист у кримінальних провадженнях

Захист у кримінальних провадженнях

Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

Go to Консультації із земельного права

Консультації із земельного права

Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

Go to Послуги сімейного адвоката

Послуги сімейного адвоката

Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

Go to Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.


Go to Послуги юристів з цивільного права

Послуги юристів з цивільного права

Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

Go to Послуги у сфері медичного права

Послуги у сфері медичного права

Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

Go to Складання нетипових договорів

Складання нетипових договорів

Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

 

 


Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю