21.08.2016

Юридичний супровід підприємств

Замовити юридичний супровід для Вашого підприємства

ВІД 990 грн. на місяць


Замовити юридичний супровідвашого підприємства

Наше адвокатське бюро забезпечує юридичний супровід таким компаніям як:


туристичний оператор
робота за кордоном
пирогова хата
previous arrow
next arrow
Туристичний оператор "Гал-Круїз"
Slider


А також близько 20 підприємств та приватних підприємців малого та середнього бізнесу.


Замовити юридичний супровідвашого підприємства
 • Нормативно-правові, підзаконні та судові акти, які створюють органи законодавчої, виконавчої та судової влади, однозначно вимагають тлумачення фахівцем у галузі права у зв’язку з тим, що за своєю правовою природою є досить складними.

  Для ведення бізнесу необхідно професійний юридичний супровід з питань належної підготовки пакету статутних документів компаній з метою подальшого захисту власників (акціонерів, учасників), схем оподаткування компаній з метою їх оптимізації, підготовки різних господарських договорів та інших правових документів.

  Відповідно, для нормального функціонування та управління підприємствами, бізнесом необхідна правова підтримка кваліфікованого фахівця в сфері комерційного, господарського, податкового права.

  Наймати на постійну основу юриста не завжди вигідно,  та економічно доцільно для підприємства з невеликим обсягом оборотних коштів.

  Також варто врахувати, що жоден юрист, який працює на постійній основі не буде мати такої широкої юридичної практики, як команда досвідчених адвокатів.

  Кваліфіковано і професійно наше адвокатське бюро надає правові послуги для підприємств, юридичних осіб.

  Абонентське юридичне обслуговування, супровід підприємств включає в себе широкий спектр юридичних послуг:

  • підготовка проектів договорів;
  • юридичний супровід угод;
  • внесення змін до статутних (установчих) документів;
  • представництво інтересів підприємства в органах державної влади;
  • представництво інтересів підприємства в судах;
  • представництво інтересів підприємства за позовами / заявам про захист прав споживача;
  • правовий аналіз договорів;
  • в рамках абонентського юридичного обслуговування, супроводу підприємства юридичне консультування адвоката;
  • та інші послуги.

  В рамках надання нашими спеціалістами правових, юридичних послуг діє адвокатська таємниця на розголошення будь-якої інформації, яка може бути отримана мною в процесі роботи з клієнтом

  Економічний стан в нашій країні і постійні зміни в законодавстві залишають бажати кращого молодим перспективним підприємствам. Нестабільність і відсутність кваліфікованого підходу призводить до занепаду діяльності та ліквідації підприємства. Якщо ви бажаєте своїй підприємству іншої долі, звертайтесь до досвідчених адвокатів , які надають повноцінне юридичне обслуговування фірм у м. Львів.


  Замовити юридичний супровідвашого підприємства

  Інші послуги:


  Go to Захист у кримінальних провадженнях

  Захист у кримінальних провадженнях

  Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

  Go to Консультації із земельного права

  Консультації із земельного права

  Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

  Go to Послуги сімейного адвоката

  Послуги сімейного адвоката

  Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

  Go to Обслуговування підприємств

  Обслуговування підприємств

  Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.


  Go to Послуги юристів з цивільного права

  Послуги юристів з цивільного права

  Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

  Go to Послуги у сфері медичного права

  Послуги у сфері медичного права

  Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

  Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

  Оскарження протоколів та постанов митниці

  Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

  Go to Складання нетипових договорів

  Складання нетипових договорів

  Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю