21.08.2016

Захист у кримінальних провадженнях

Замовити захист адвоката у кримінальному провадженні

ВІД 3000 грн.


Отримати надійний захист у кримінальному провадженні

У випадку відкриття кримінального провадження проти вас або ваших близьких звертайтесь до адвоката НЕГАЙНО!

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Чим скоріше ви звернетесь за допомогою фахівця у галузі кримінального права, тим більше у вас або ваших близьких шансів не потрапити за грати!

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Кожна людина має право на захист адвоката з моменту затримання або навіть звернення до особи представників правоохоронних органів! не вірте словам поліції, та ні в якому разі не відмовляйтесь від захисту надійного та перевіреного адвоката!


Отримати надійний захист у кримінальному провадженні

Вчасне звернення до адвоката, при затриманні, або візиті до вас представників правоохоронних органів, це гарантія того, що вам не зможуть інкримінувати додаткових злочинів, які так люблять наші правоохоронці дописувати “для галочки”.

На превеликий жаль “палочна” система, існує і зараз, незважаючи на реформування правохоронних органів, створення поліції замість міліції, реорганізацію прокуратури, тощо.

При зверненні до нас, ви можете бути впевнені, що ми зробимо усе, для того щоб не був оформлений жодний “лєвий” протокол, проконсультуємо та роз’яснимо вам, як правильно себе поводити під час допиту чи дачі пояснень, тощо.

При цьому варто також пам’ятати, що адвокат потрібен не тільки підозрюваному чи обвинуваченому, а й навіть, якщо Вас залучають до кримінальної справи як свідка. В нашій практиці не раз траплялись випадки, коли запрошених свідків, правоохоронці дуже хотіли перетворити на обвинувачених, і якби не супровід адвоката, можливо їм би це й вдалося.

“Найтяжче доводити очевидне!” – і це правда, особливо коли це стосується Вашої особи, і коли вас намагаються звинуватити в тому, чого ви не робили.

Пам’ятайте, щоб не казали Вам правоохоронці: Ви маєте право на адвоката, з моменту затримання! Тобто ви маєте право вимагати виклику адвоката з того моменту, коли до Вас підійшли працівники правоохоронних органів, та “запропонували” пройти з ними до відділку поліції. Не зволікайте, вимагайте виклику адвоката, і ні в якому разі нічого не підписуйте, поки не переговорите з адвокатом. Не варто довіряти адвокатам, яких пропонують Вам самі працівники правоохоронних органів – якщо Вас затримали недобросовісні працівники поліції, які хочуть Вас неправомірно звинуватити, то запропонований ними адвокат, скоріш за все буде пильнувати інтереси таких працівників, ніж Ваші.

Особливо стережіться адвокатів, які раніше були працівниками міліції, прокуратури чи слідчими, адже у більшості з них психологія працює не на допомогу людині, якій загрожує ув’язнення, а на те як простіше оформити справу, пообіцявши Вам за співпрацю “врізати строк”! Однак, не можу сказати, що усі колеги, які раніше працювали в правоохоронних органів допомагають поліції та слідчим реалізовувати свій обвинувальний ухил, але нажаль таких “колег” вистачає.

Звичайно, коли людина дійсно винна, і працівниками правоохоронних органів, у правомірний спосіб зібрано достатньо доказів, які доводять вину – домовитись про співпрацю з слідством, є хорошим варіантом, для пом’якшення покарання. Однак, і у такому випадку, слід уникати “прямих” домовленостей з правоохоронцями, чи адвокатами, які колись були правоохоронцями, адже дуже часто у таких випадках, правоохоронці лякають більш тяжкими статтями, ніж кваліфікується злочин насправді, а після визнання підозрюваним вини, передають справу без жодних пом’якшуючих обставин, і при цьому вводячи людину в оману, що вони нібито “забрали” кілька статей!

Адвокати нашого бюро ніколи не співпрацюють з слідством, якщо це може зашкодити клієнту. Наша стратегія захисту у кримінальних провадженнях будується виключно на інтересах клієнта, та щирому бажанні досягнути найбільш сприятливого результату, адже кримінальні провадження – це та частина роботи адвоката, де від його дій дуже сильно залежить подальша доля та життя клієнта.

У ВИПАДКУ ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ВАС АБО ВАШИХ БЛИЗЬКИХ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО АДВОКАТА НЕГАЙНО!

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ЧИМ СКОРІШЕ ВИ ЗВЕРНЕТЕСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ФАХІВЦЯ У ГАЛУЗІ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ТИМ БІЛЬШЕ У ВАС АБО ВАШИХ БЛИЗЬКИХ ШАНСІВ НЕ ПОТРАПИТИ ЗА ГРАТИ!

Отримати надійний захист у кримінальному провадженні

Інші послуги:


Go to Захист у кримінальних провадженнях

Захист у кримінальних провадженнях

Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

Go to Консультації із земельного права

Консультації із земельного права

Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

Go to Послуги сімейного адвоката

Послуги сімейного адвоката

Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

Go to Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.

 


Go to Послуги юристів з цивільного права

Послуги юристів з цивільного права

Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

Go to Послуги у сфері медичного права

Послуги у сфері медичного права

Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

Go to Складання нетипових договорів

Складання нетипових договорів

Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

 


Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю