Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Спадщина не може визнаватися відумерлою, якщо особа прийняла її шляхом фактичного вступу в управління нею

«Спадщина не може визнаватися відумерлою, якщо особа прийняла її шляхом фактичного вступу в управління нею», – таке роз’яснення надав суд.

Під час розгляду справи суд першої інстанції з’ясував, що після смерті у 2002 році громадянина Б., який мав у власності земельну ділянку площею 4,06 га, спадщину ніхто не прийняв за відсутності спадкоємців. Прокурор просив суд визнати спадщину відумерлою, а майно — власністю територіальної громади. Суд задовольнив заяву.

На вказане рішення була подана апеляційна скарга, в якій гр. Н вказувала, що вона як дочка померлого прийняла спадщину й оформила спадкові права, що підтверджується рішенням того ж райсуду від 22.12.2006.

Представник сільської ради підтвердив, що апелянт постійно проживала в спадковому будинку, хоча її не було залучено судом першої інстанції до участі в розгляді справи. Крім того, рішення від 22.12.2006 дотепер є чинним, тобто має преюдиціальне значення.

З огляду на це колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу, вказавши, що жінка прийняла спадщину шляхом фактичного вступу в управління нею. За таких умов спадщина не може бути визнана відумерлою та передаватись у право власності територіальній громаді.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю