21.08.2016

Укладання текстів типових та нетипових договорів

Формування та складання текстів нетипових договорів

Деколи виникає необхідність укласти контракт, який потребує нестандартного підходу, передбачення певних наслідків, чи умов.
Ми складаемо договір згідно досягнутих вами домовленостей в межах діючого законодавства.
Кожен договір складається нашими спеціалістами індивідуально, з узгодженням кожного пункту договору з клієнтом, та наданням клієнту усіх необхідних юридичних конусльтацій, стосовно подальшого застосування даного договору, можливостей його дострокового розірвання, оскарження пунктів договору в судовому порядку, та можливостей для примусового виконання умов договору в судовому порядку, згідно чинного законодавства.

Замовити складання нетипового договору

Також ви можете надати свій варіант договору на юридичну перевірку, для отримання консультації.
Для чого це може бути потрібно?
Дуже часто наші клієнти звертаються із проханням перевірити запропоновані їм партнерами договори, для перевірки добросовісності таких контрактів. Після ретельного аналізу, ми даємо висновок про те, чи варто підписувати такий договір, або які пункти варто запропонувати змінити у ньому, перш ніж підписувати.
З такими проханнями клієнти звертаються перед укладанням нетипових договорів з питань купівлі-продажу нерухомості, оформлення зобовязань, договорів позики, тощо.

Замовити юридичну перевірку договору:

від 300 грн.


Замовити юридичну перевіркуВашого примірника угоди

Якщо ж вам необхідно укласти типовий договір співпраці, купівлі-продажу, передачі майнових прав, договору уступки майнових прав, договору зобов’язання, цесії чи інші типові договори, ви можете звернутись до нас, за зразком договору розробленого нашими спеціалістами, з урахуванням поширених недоліків, чи недоопрацьованих зразків, які знаходяться у вільному доступі. У вартість такої послуги входить внесення індивідуальних пунктів, на вимогу клієнта, заповнення персональних та юридичних даних сторін, підготування 2-х примірників договору до підписання.
При бажанні клієнта, ми надаємо можливість укласти договір у нашому офісі, в присутності наших спеціалістів.

Замовити складання типового договору

ВІД 300 грн.


Замовити якісний типовий договір

 НОВА! Послуга – зберігання документів

За бажанням клієнта, ми можемо надати послугу: зберігання та депонування документів, зокрема примірників укладених договорів.
Така пропозиція може бути цікавою для приватних підприємців, які провадять свою діяльність без використання офісного приміщення із сейфом.
Зберігання в домашній шухляді документів, не є надійним, оскільки документи можуть загубитись, ви можете забути де їх поклали, тощо. При замовленні послуги, ваші документи будуть зберігатись у нашому депозитарії, і ви в будь-який час зможете отримати їх на вимогу.

Вартість послуги:

Акційна ціна:

*вартість послуги може змінюватись в залежності від обсягу та складності договору. Детальніші ціни на послуги ви можете дізнатись у нашому прайс-листі. Акційна ціна діє за умови замовлення, та передоплати послуги не менше 6 місяців. У випадку подальшого зберігання документів, та неоплати клієнтом зберігання у депозитарії, документи не знищуються а продовжують зберігатись, але повертаються клієнту після повної оплати усього терміну зберігання, за тарифом зазначеним у договорі про зберігання документів. Тариф зазначений у договорі не підлягає зміні. При розрахунку індекс інфляції не враховується.
Go to Захист у кримінальних провадженнях

Захист у кримінальних провадженнях

Юридичні послуги адвоката із великим досвідом захисту клієнтів у кримінальних провадженнях. Професійні адвокати із великим довсідом допоможуть захистити Ваші права у місті Львів.

Go to Консультації із земельного права

Консультації із земельного права

Земельний кодекс України, кадастр, геодезія… Все це не так складно, якщо звернетесь за послугами юриста. Супровід та юридичні консультації щодо нерухомості та земельних питань.

Go to Послуги сімейного адвоката

Послуги сімейного адвоката

Сімейне право. Розлучення, визначення батьківства та опікунства. Присудження аліментів, розподіл майна. Захист інтересів та прав дитини. Послуги сімейного адвоката, щодо юридичних справ.

Go to Обслуговування підприємств

Обслуговування підприємств

Послуги юристів для підприємцв у львові. Юридичний супровід бізнесу, представництво інтересів в державних установах, розроблення документації, дозволів, супровід угод.


Go to Послуги юристів з цивільного права

Послуги юристів з цивільного права

Складання позовних заяв. Представництво інтересів у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Врегулювання та вирішення спорів по можливості на досудовій стадії. Юридичні послуги

Go to Послуги у сфері медичного права

Послуги у сфері медичного права

Аналіз переспективи судового позову до медичного закладу. Захист прав пацієнта. Скарження дій працівників медичних установ, пов’язаних із розголошенням таємниці лікаря, недбалістю, що спричинила важкі наслідки

Go to Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов митниці

Оскарження протоколів та постанов із порушення митних правил, порядку проведення орд на львівській митниці. Оскарження штрафі накладених на авто з європи, ввезене за стамбульскою конвенцією

Go to Складання нетипових договорів

Складання нетипових договорів

Юридичні консультації при підготовці договору. Складання нетиповго договору оренди, відтермінування зобов’язань, уступки майнових прав та інших договорів із особливими умовами

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю