Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Боротьба за незалежність інституту адвокатури перейшла на законодавчий рівень!

Боротьба за незалежність інституту адвокатури перейшла на законодавчий рівень!

НААУ просить Президента не вносити у Раду новий Закон про адвокатуру.

15 грудня 2016 року Рада адвокатів України у відкритій заяві заявила про неприйнятність схваленого робочою групою при Раді з питань судової реформи (РСУ) проекту змін до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” за відсутності уповноважених представників Національної асоціації адвокатів України.

Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2016 року №288 цей текст законопроекту визнаний суттєво відмінним від того, над яким тривалий час працювала Робоча група РСУ разом з представниками НААУ. У затвердженій версії законопроект робочої групи не відображає позицію адвокатської спільноти й не відповідає цілям європейської реформи правосуддя.

Рада адвокатів України у своїй відкритій заяві від 15 грудня 2016 року вказала на численні суперечності, неузгодженості з положеннями чинного законодавства, насамперед, з Указом Президента № 276/2015 «Про Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015 — 2020 роки”. Хоча Стратегія прямо передбачає «зміцнення на інституційному рівні Національної асоціації адвокатів України для забезпечення належної професійної діяльності адвокатури, управління юридичними професіями та представництва колективних інтересів адвокатів», зміст законопроекту направлений на протилежну мету.

За оцінкою адвокатури, погоджений робочою групою текст законопроекту повністю руйнує систему адвокатського самоврядування, створену у відповідності до чинного закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», та позбавляє самоврядування скоординованості та збалансованості.

Представництво адвокатури в робочій групі завжди було дискусійним питанням, яке вирішилося в абсолютно дискримінаційний щодо адвокатури спосіб. Якщо включенням 5 представників НААУ планувалося створити видимість врахування думки професійної спільноти, то після направлення від НААУ 145-ти сторінок поправок до тексту профільного закону стало зрозуміло, що пасивного схвалення готових рішень від адвокатури очікувати не варто. Тому її просто вирішили виключити з процесу роботи над профільним законом.

0

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю