В Україні бракує об’єктивних рейтингів юридичних фірм

В Україні бракує об’єктивних рейтингів юридичних фірм

В Україні відсутні рейтинги, засновані на об’єктивних даних. Рейтинг юридичних фірм за фінансовими показниками, взятими у податкової, також не має сенсу з огляду очевидну недостовірність.

Об’єктивний рейтинг повинен відбирати тільки ті юридичні фірми, які конкурують між собою за однаковий тип клієнтів, а не порівнювати фірму, яка продає послуги судового захисту в кримінальних справах, і фірму, котра представляє інтереси іноземних банків у транзакціях на міжнародних ринках капіталів. Таке порівняння не має сенсу і практичної користі ні для споживачів юридичних послуг, ні для самих фірм. Але більшість рейтингових видань публікують саме такі рейтинги. Зрозуміло, що об’єктивність таких рейтингів під сумнівом через відмінність у цільовій аудиторії таких юридичних фірм

В Україні є схожі продукти. Існують списки M&A проектів у Thomson Reuters та Mergermarket, однак за останні кілька років українські M&A-проекти настільки незначні, що не долають цінового порогу цих рейтингових видань, адже такі публікації є недешевими. Проекти юридичних фірм складає СEE Legal Meters, проте і там ранжування відсутнє.

Такої думки дотримується також радник з комунікацій Асоціації правників України Ірина Хомчак. Вона зазначає, що рейтинг юридичних фірм за фінансовими показниками, взятими в органах фіскальної служби, проводити також не має сенсу з огляду на його очевидну недостовірність.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 65Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю