Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

В Україні бракує об’єктивних рейтингів юридичних фірм

В Україні бракує об’єктивних рейтингів юридичних фірм

В Україні відсутні рейтинги, засновані на об’єктивних даних. Рейтинг юридичних фірм за фінансовими показниками, взятими у податкової, також не має сенсу з огляду очевидну недостовірність.

Об’єктивний рейтинг повинен відбирати тільки ті юридичні фірми, які конкурують між собою за однаковий тип клієнтів, а не порівнювати фірму, яка продає послуги судового захисту в кримінальних справах, і фірму, котра представляє інтереси іноземних банків у транзакціях на міжнародних ринках капіталів. Таке порівняння не має сенсу і практичної користі ні для споживачів юридичних послуг, ні для самих фірм. Але більшість рейтингових видань публікують саме такі рейтинги. Зрозуміло, що об’єктивність таких рейтингів під сумнівом через відмінність у цільовій аудиторії таких юридичних фірм

В Україні є схожі продукти. Існують списки M&A проектів у Thomson Reuters та Mergermarket, однак за останні кілька років українські M&A-проекти настільки незначні, що не долають цінового порогу цих рейтингових видань, адже такі публікації є недешевими. Проекти юридичних фірм складає СEE Legal Meters, проте і там ранжування відсутнє.

Такої думки дотримується також радник з комунікацій Асоціації правників України Ірина Хомчак. Вона зазначає, що рейтинг юридичних фірм за фінансовими показниками, взятими в органах фіскальної служби, проводити також не має сенсу з огляду на його очевидну недостовірність.

0

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю