Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Нацбанк зробить операції з переказу коштів та купівлі валюти простішими та швидшими

Нацбанк зробить операції з переказу коштів та купівлі валюти простішими та швидшими

Клієнтам банків не потрібно буде чекати дозволу Нацбанку при купівлі іноземної валюти або перерахування коштів за кордон на користь нерезидентів. Банки будуть інформувати НБУ про такі операції після їх проведення.

 

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку від 28 лютого 2017 року № 15 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України».

Згідно з документом, у разі виникнення сумнівів щодо законності операцій, до банку може бути направлено вимогу, яким НБУ може призупинити здійснення окремих валютних операцій клієнтів. Відновити проведення таких операцій банк зможе тільки після отримання окремого повідомлення від НБУ.

Крім того, якщо клієнт, валютні операції якого викликали сумніви, перейшов на обслуговування в іншу банківську установу, уповноважений банк зобов’язаний повідомити про це НБУ.

Банк, в якому клієнт відкриває поточні рахунки, має право звернутися до попередніх обслуговуючим банкам за інформацією, отриманою від НБУ і стосується сумнівних операцій клієнтів.

Згідно з постановою, всі норми, що стосуються інформування уповноваженими банками НБУ про валютні операції і перевірки регулятором цієї інформації, об’єднані в окрему інструкцію «Про порядок формування уповноваженими банками інформаційного файлу».

Постанова набирає чинності з 22 березня 2017 року.

0

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю