Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Перерахунок розміру аліментів на підставі судового наказу

У зв’язку із внесенням змін до Сімейного кодексу України збільшено мінімальний розмір аліментів на кожну дитину з 30% до 50% прожиткового мінімуму. В результаті цього до грудня 2017 року мінімальний розмір аліментів на дитину у віці до 6 років становитиме 713 грн., а мінімальні аліменти на дитину старше 6 років – 888 грн. 50 коп.

Необхідно враховувати, що максимальний розмір аліментів обмежений 10 прожитковими мінімумами, що на сьогоднішній день складає на дитину віком до 6 років – 14260 грн. і 17 770 грн. – на дитину старше 6 років.

У випадку, якщо другий з подружжя на даний момент сплачує Вам аліменти в старому розмірі, що не сягає 50% прожиткового мінімуму, Ви маєте право звернутись до суду з проханням про перерахунок розміру аліментів. Однак, тепер така процедура значно спрощена, адже потрібно подавати не позовну заяву, а заяву про видачу судового наказу. Це означає, що Ваше питання буде розглянуте у коротші строки та без виклику сторін. Окрім того, судовий наказ по собі є виконавчим документом, з яким Ви одразу після набрання ним чинності можете звертатись до виконавчої служби з вимогою про виконання документу.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю