Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Процедура підтвердження кібератаки як форс-мажорної обставини

У зв’язку з недавньою кібератакою вірусу Petya.A чимало фізичних та юридичних осіб, суб’єктів господарської діяльності не змогли вчасно чи належно виконати свої зобов’язання поза своєю волею, що, звичайно, потягнуло за собою значні збитки.

Таку атаку можна назвати виникненням форс-мажорних обставин, які в свою чергу є підставою для звільнення від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання обов’язків. Однак, факт виникнення форс-мажору необхідно засвідчити у встановленому чинним законодавством порядку.

Органом, який вправі засвідчити вказані обставини непереборної сили, є Торгово-промислова палата України. Однак, перед тим як вирушити до ТПП України, спочатку необхідно звернутись до департаменту Кіберполіції Національної поліції, де Вам повинні видати довідку або витяг про відкриття кримінального провадження. Зі свого боку Торгово-промислова палата зможе засвідчувати такі факти форс-мажорних обставин тільки на підставі документів, отриманих від Кіберполіції.

Крім того, для можливості оперативного реагування на численні звернення та використання достовірної інформації при засвідченні форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)  стосовно ситуації навколо кібератаки, ТПП України звернулася до Кіберполіції з проханням надати офіційне підтвердження термінів (дат початку та закінчення) здійснення кібератаки на корпоративні та мережі органів влади, а також роз’яснення, що є юридичною підставою, підтверджуючою здійснення кібератаки на мережі суб’єктів господарювання.

Офіційна відповідь буде підставою для розгляду таких заяв від підприємців про засвідчення форс-мажорних обставин.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю