Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Ще одне коло навколо Сонця! Подорож завершилась, вітаємо нову подорож!

Колектив адвокатського бюро Зелінської вирушає у нову подорож навколо Сонця!

Фінішна пряма – це лінія старту.

Ось і підійшов до кінця 2016-й рік…
31 грудня – це день, коли підводяться підсумки, аналізується пройдений шлях і можна радіти позитивним моментам та робити висновки з негативних. Яким цей рік був для Адвокатського бюро Зелінської?
Відповідь колективу звучить одностайно: «2016 рік – це рік прогресивності та різноманітності».
Безперечно, цей рік для бюро був надзвичайно активним та насиченим подіями. Ми вели чималий ряд справ у різних сферах права: кримінальному, цивільному, сімейному, митному, господарському, адміністративному. Можемо радіти, що рік був успішним, і деякі досягнення нашого колективу за цей рік нададуть натхнення у роботі на рік наступний.
Не можна не відмітити такий успіх, як порушення кримінального провадження за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, адже подібних справ у Львівській області раніше не було. А бажаючих звести наклеп, як відомо, достатньо було в усі часи. Тож сподіваємося що така практика буде і надалі поширюватись, а це в свою чергу зробить людей більш захищеними.
Варто також відмітити й успіх у захисті підсудних у кримінальних провадженнях, та захисті осіб від обвинувального ухилу, притаманного нашій системі. В окремому випадку, вдалось добитись перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами.
В цивільних та господарських справах також вдалось добитись винесення правосудних рішень у захисті цивільних та майнових прав.
Не обійшлось, на жаль, і без неприємних моментів, коли так зване «практичне судочинство» стає вищим за закон, і коли службова інструкція за рішенням суду має вищу юридичну силу ніж Конституція України. Однак, в останні роки така тенденція стає рідшою.
Враховуючи період нестабільності в Україні, пов’язаний із реформами та зовнішніми геополітичними чинниками, цього року колектив бюро провів багато годин безкоштовних консультацій, і ми плануємо проводити подібну практику і надалі.
Наш колектив також, прагнучи іти в ногу з прогресом, кожного дня освоює нові знання. Нами було прийнято рішення щодо вивчення такої сфери як інтернет-маркетинг. Так, пройшло лише пару місяців з того часу, як ми зробили перші кроки у просуванні інформації про наше адвокатське бюро в інтернет. Приємно, що кількість підписників та лайків на сторінках у соцмережах постійно зростає без застосування платних піарметодів, послуг професійних інтернет-маркетологів і інших штучних методів накручування відвідуваності сторінок та сайтів. З метою розвитку сайту нашого адвокатського бюро також відкрита нова рубрика «юридична десятка», де ви можете ознайомитись з найцікавішими справами як України, так і інших держав.
Також хочемо відмітити й індивідуальні досягнення юристів та адвокатів бюро.
Ще раз вітаємо нашого колегу – Антона Кардопольцева. Творчість та натхнення не полишають його, завдяки чому 15 вересня відбувся реліз роману «Дело №1. Приговорить нельзя оправдать» книги першої трилогії «Дела Пилатовы» про суддю районного суду Пантелеймона Пилиповича Пілатова – суддю, який намагається вижити і не стати схожим на більшість своїх колег, в наповненій загниваючими пережитками старого тоталітарного режиму системі правосуддя. Роман читається на одному диханні та не може не захоплювати своєю історією. Якщо стало цікаво, прочитати роман ви можете тут  або на сайті самого автора.
Не можемо забути і про те, що наша колега Юлія Сеньків завдяки своїй любові до праці та відданості справі отримала Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Відтепер у нашому бюро на одного адвоката більше. Така подія надала нам можливість щодо забезпечення послугами ще вищої якості та швидшого досягнення бажаного Вами результату.
Також цього року святкує свою двадцять п’яту річницю Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників». Радість цього свята бюро розділило з нашими колегами на офіційному з’їзді. Обмін враженнями, досвідом, знаннями – неоціненний скарб такої події.

Новий Рік – новий настрій!

Згадавши найцікавіші події професійного року, розуміємо – цей рік був чудовим!
Тож вступаємо у 2017-ий рік з позитивним настроєм, оптимістичними очікуваннями, вірою у правильність обраного шляху розвитку!
Бажаємо у Новому році найголовнішого – процвітання та миру нашій країні!

0

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю