Українські компанії зникають з державного реєстру

Кожна компанія, що реєструється в Україні, потрапляє в ЄДР (Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Якщо компанію ліквідують — змінюється її статус («припинено»), але її все ще можна знайти в реєстрі. Однак дослідження показують, що тільки за останній рік з реєстру зникло 72 компанії.

Експерти посилаються на декілька причин такого зникнення.

По-перше, складна процедура ліквідації компанії чи банкрутства, часті податкові перевірки значно обтяжують власників компанії, що в свою чергу дасть поштовх для прийняття рішення не проходити повністю процедуру, передбачену законом, а просто зникнути.

По-друге, зникнення компанії з реєстру — ідеальний інструмент рейдера. Через таку компанію виводяться активи. Оскаржити угоду стає неможливим.

Окрім того, реєстри податкових накладних не можуть відстежити ланцюжок обов’язків, якщо він починається з компанії, якої не існує.

Одна з останніх компаній, яка зникла з реєстру, — ПП «АНСІ» . Пошук в ЄДР результатів не дає ні за найменуванням, ні за кодом ЄДРПОУ..

З аналізу судових рішень 63941819 і  63881775 вбачається, що дана компанія до того фігурувала у справах про рейдерство.

10 квітня 2017 у ПП «АНСІ» з’явилася компанія-двійник, яка була зареєстрована згідно чинного законодавства. Хоч у неї інший код ЄДРПОУ та юридична адреса, проте всерівно, двох компаній з однаковою назвою й організаційно-правовою формою існувати не може згідно ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань».

Саме тому, щоб правильно та у відповідності до чинного законодавства зареєструвати юридичну особу чи фізичну особу підприємця, а ваша фірма без визначеної причини не зникала з реєстру, необхідно звернутись до спеціаліста, який надасть Вам якісні послуги

0

Автор публікації

Офлайн 12 місяців

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю