Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Українські компанії зникають з державного реєстру

Кожна компанія, що реєструється в Україні, потрапляє в ЄДР (Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Якщо компанію ліквідують — змінюється її статус («припинено»), але її все ще можна знайти в реєстрі. Однак дослідження показують, що тільки за останній рік з реєстру зникло 72 компанії.

Експерти посилаються на декілька причин такого зникнення.

По-перше, складна процедура ліквідації компанії чи банкрутства, часті податкові перевірки значно обтяжують власників компанії, що в свою чергу дасть поштовх для прийняття рішення не проходити повністю процедуру, передбачену законом, а просто зникнути.

По-друге, зникнення компанії з реєстру — ідеальний інструмент рейдера. Через таку компанію виводяться активи. Оскаржити угоду стає неможливим.

Окрім того, реєстри податкових накладних не можуть відстежити ланцюжок обов’язків, якщо він починається з компанії, якої не існує.

Одна з останніх компаній, яка зникла з реєстру, — ПП «АНСІ» . Пошук в ЄДР результатів не дає ні за найменуванням, ні за кодом ЄДРПОУ..

З аналізу судових рішень 63941819 і  63881775 вбачається, що дана компанія до того фігурувала у справах про рейдерство.

10 квітня 2017 у ПП «АНСІ» з’явилася компанія-двійник, яка була зареєстрована згідно чинного законодавства. Хоч у неї інший код ЄДРПОУ та юридична адреса, проте всерівно, двох компаній з однаковою назвою й організаційно-правовою формою існувати не може згідно ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань».

Саме тому, щоб правильно та у відповідності до чинного законодавства зареєструвати юридичну особу чи фізичну особу підприємця, а ваша фірма без визначеної причини не зникала з реєстру, необхідно звернутись до спеціаліста, який надасть Вам якісні послуги

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Христина

0
Коментарі: 0Публікації: 33Реєстрація: 29-12-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю