Вакансія помічника адвоката

Нашому дружньому колективу потрібне поповнення! Шукаємо активного, комунікабельного та здібного молодого спеціаліста у галузі права.

Вимоги: адекватність, активність, комунікабельність, здатність до навчання, дисциплінованість, здатність мати свою думку, розуміння сучасних технологій інтернет маркетингу та загального маркетингу, або бажання ними опанувати (навчимо), знання базових та важливих можливостей офісних програм та графічних і відеоредакторів (при потребі навчимо), здібність до творчого підходу у роботі (важливо!)

Умови роботи: робота в офісі у ближньому центрі Львова.

Обов’язки: виконувати доручення керівника, маркетинг, інтернет-маркетинг, спілкування із потенційними клієнтами у соцмережах, пошук клієнтів, написання статей на юридичну тематику, робота із корреспонденцією, складання процесуальних документів низького рівня складності.

Одним словом, нам потрібні молоді перспективні спеціалісти, які відкриті до нових знань і здатні виявляти ініціативу. Від себе гарантуємо теплий прийом у колективі, навчання, сприяння у подальшій кар’єрі, можливість заробітку. Від вас потрібна гнучкість у навчанні і розширенні своїх навичок за межі юридичних знань, готовність займатись не тільки укладанням документів, але і просуванням та рекламою адвокатського бюро.

Требования: адекватность, коммуникабельность, обучаемость, дисциплинированность, способность иметь своё мнение, понимание современных технологий интернет маркетинга, знание базовых возможностей офисных програм, в т.ч. фотошоп.

Условия работы: офисное помещение в ближнем центре

Обязанности: выполнять поручения руководителя, маркетинг, интернет-маркетинг, общение в соцсетях с клиентами, поиск клиентов, написание обзоров на юридическую тематику, работа с корреспонденцией, составление процессуальных документов низкого уровня сложности.

Проще говоря, нашей команде необходим адекватный молодой специалист, способный обучатся и проявлять инициативу. От себя мы гарантируем тёплый прием в коллективе, обучение, помощь в дальнейшем карьерном росте, возможность заработка. От вас гибкость в обучении, готовность заниматься не только составлением документов, но и продвижением и рекламой нашего бюро.

Остальное зависит от Вас и вашего желания работать и обучаться.

1

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 65Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю