Вчасне звернення до адвоката, при затриманні вбереже вас від обвинувачення у злочинах яких ви не вчиняли

Сімейний адвокат – це світова практика, при якій сім'я обирає адвоката, який займається юридичними питаннями

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Юридичний супровід та юридичні консультації щодо переоформлення нерухомості та земельних питань

Slider

Вакансія помічника адвоката

Нашому дружньому колективу потрібне поповнення! Шукаємо активного, комунікабельного та здібного молодого спеціаліста у галузі права.

Вимоги: адекватність, активність, комунікабельність, здатність до навчання, дисциплінованість, здатність мати свою думку, розуміння сучасних технологій інтернет маркетингу та загального маркетингу, або бажання ними опанувати (навчимо), знання базових та важливих можливостей офісних програм та графічних і відеоредакторів (при потребі навчимо), здібність до творчого підходу у роботі (важливо!)

Умови роботи: робота в офісі у ближньому центрі Львова.

Обов’язки: виконувати доручення керівника, маркетинг, інтернет-маркетинг, спілкування із потенційними клієнтами у соцмережах, пошук клієнтів, написання статей на юридичну тематику, робота із корреспонденцією, складання процесуальних документів низького рівня складності.

Одним словом, нам потрібні молоді перспективні спеціалісти, які відкриті до нових знань і здатні виявляти ініціативу. Від себе гарантуємо теплий прийом у колективі, навчання, сприяння у подальшій кар’єрі, можливість заробітку. Від вас потрібна гнучкість у навчанні і розширенні своїх навичок за межі юридичних знань, готовність займатись не тільки укладанням документів, але і просуванням та рекламою адвокатського бюро.

Требования: адекватность, коммуникабельность, обучаемость, дисциплинированность, способность иметь своё мнение, понимание современных технологий интернет маркетинга, знание базовых возможностей офисных програм, в т.ч. фотошоп.

Условия работы: офисное помещение в ближнем центре

Обязанности: выполнять поручения руководителя, маркетинг, интернет-маркетинг, общение в соцсетях с клиентами, поиск клиентов, написание обзоров на юридическую тематику, работа с корреспонденцией, составление процессуальных документов низкого уровня сложности.

Проще говоря, нашей команде необходим адекватный молодой специалист, способный обучатся и проявлять инициативу. От себя мы гарантируем тёплый прием в коллективе, обучение, помощь в дальнейшем карьерном росте, возможность заработка. От вас гибкость в обучении, готовность заниматься не только составлением документов, но и продвижением и рекламой нашего бюро.

Остальное зависит от Вас и вашего желания работать и обучаться.

1

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 66Реєстрація: 08-08-2016

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю